PROGRAM, edycja 7 (2013)

Program


25.07.2013, Czwartek


Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka – 19.00


Uri Caine – Szpilman

Uri Caine: fortepian
Ksawery Wójciński: kontrabas
Robert Rasz: perkusja

cena 40,00 zł/50,00 zł*


Mały Dom Kultury – 21:00


Disgrained

Adam Gołębiewski: perkusja
Piotr Mełech: klarnet
Patryk Lichota: saksofony, theremin, zither, gitara basowa i laptop

cena 30,00 zł/35,00 zł*


26.07.2013, Piątek


Mały Dom Kultury, ul. Zamkowa 3 – 12:00 do 18:30

Tzadik filmowy – wstęp bezpłatny
Godz. 12:00 Arnošt Lustig /The Presence of Arnošt Lustig
Godz. 13:15 Nazywaj mnie Żydem / Call Me a Jew
Godz. 15:15 W poszukiwaniu straconego dzieciństwa / In Search of a Lost Childhood
Godz. 16:15 The Territory / Terytoria
Godz. 17:15 Yael

Meskalina – 19.00


Daktari

Olgierd Dokalski: trąbka
Mateusz Franczak: saksofon tenorowy
Miron Grzegorkiewicz: gitara
Maciej Szczepański: bass
Robert Alabrudziński: perkusja

cena 30,00 zł/35,00 zł*


Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka – 21.00


Mikołaj Trzaska Mówi Movie

Mikołaj Trzaska: saksofon, klarnet
Johannes Bauer: puzon
Per Ake Holmlander: tuba S
Olie Brice: kontrabas
Mark Sanders: perkusja

cena 40,00 zł/50,00 zł*


27.07.2013, Sobota


Mały Dom Kultury, ul. Zamkowa 3 – 12:00 do 18:30

Tzadik filmowy – wstęp bezpłatny
Godz. 12:00 Żydokomuna
Godz. 14:00 Bunda’Im
Godz. 15:15 Tonia i jej dzieci / Tonia and Her Children
Godz. 16:30 Jak odbudować imperium wódki / How to Re-Establish a Vodka Empire

Meskalina – 19.00


Raphael Rogiński – Muzyka Zaginionych Plemion

Raphael Rogiński: guitars
Buba Badjie Kuyateh: kora
Hubert Zemler: perkusyjne, balofon
Paweł Szpura: perkusja

cena 30,00 zł/35,00 zł*


Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka – 21.00


Me la Amargates Tú Enesemble

Esteban Manzano: Tenor
Doret Florentin: Recorders
Sarah Ridy: Baroque harp
Tulio Rondon: Viola da gamba
Juan Martinez: Percussion

cena 40,00 zł/50,00 zł*


28.07.2013, Niedziela


Mały Dom Kultury, ul. Zamkowa 3 – 12:00 do 18:30

Tzadik filmowy – wstęp bezpłatny
Godz. 12:00 Pobożna / Devout
Godz. 13:00 Dziesiąta kropla / The Tenth Drop
Godz. 14:00 Dzieci Hitlera / Hitler’s Children
Godz. 16:00 I to wszystko zamienia się w taniec / And All This Turns Into Dance
Godz. 17:00 Katarzyna Wielka / Catherine the Great
Godz. 17:10 Batman na przejściu granicznym / Batman at the Checkpoint

Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka – 19:00


Meadow Quartet with special guest Tomas Dobrovolskis

Meadow Quartet:
Marcin Malinowski: clarinet, bass clarinet
Michał Piwowarczyk: viola
Piotr Skowroński: accordion
Jarosław Stokowski: double bass
Special Guest:
Tomas Dobrovolskis: percussion, the brass globe, the glass

cena 30,00 zł/35,00 zł*


Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka – 21.00


Koby Israelite & Samech

Koby Israelite: accordion
Samech:
Anna Ostachowska: altówka
Magdalena Pluta: cello
Marek Lewandowski/Marqs: double bass
Robert Sztorc: percussion

cena 50,00 zł/60,00 zł*


karnet: 230,00 zł/300,00 zł**



* cena w dniu koncertu
** cena 25.07.2013, Czwartek



Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza